HAKKIMIZDA

EREN ENDÜSTRİYEL EKİPMANLAR - Member of PS Flowtech Group

PS Flowtech Group üyesi olarak EREN, grubun güvenilir ürün ve profesyonel hizmet sunma prensip ve stratejilerini sıkı sıkıya takip etmektedir. Müşterilerimizin uygulamalarına, işletme ihtiyaçlarına ve imkanlarına özel, güvenilir çözümler sunuyoruz. Garanti servisleri veya önleyici servis ve teşhis uygulamaları çok yaygın bir hizmetimizdir.
Firma; teknik mühendisler, satış mühendisleri ve servis mühendislerinden oluşan deneyimli bir ekibe sahip olmakla birlikte dünyaca tanınmış tedarikçileri ve yıllardır devam eden üretim kapasiteleri ile güçlü bir uluslararası grup seviyesinde uygulamalarınıza yardımcı olabilmektedir. Önceliğimiz müşterilerimiz için her zaman komple hizmet paketleri, profesyonel, hızlı, işletmenin ve çevrenin güvenliğine saygı ile birlikte söz konusu uygulamaya uygun doğru çözümü seçmek olacaktır.

PS Flowtech Group faaliyetlerine 2000 yılında komple teknolojik çözümler, pompalar, eşanjörler, homojenizatörler vs gibi parçaların üretim, uygulama ve dağıtımına odaklanmıştır. Grup ayrıca komple hizmet çözüm paketleri, teşhisler ve üretim maliyetlerinin optimizasyonu ile yerinde teknik çözümler de sunmaktadır. Çek Cumhuriyeti, Slovakya,Polonya, Avusturya, İsveç, Ukrayna, Litvanya, Letonya, Estonya, Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Rusya ve Bulgaristan’da yer alan Grup üyeleri ağıyla PS Flowtech Group; tüm Orta Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya ülkeleri ve Rusya’da hizmet vermektedir. PS Flowtech Group bir tedarikçi değildir, kendi üretim kabiliyetleri ve firma içinde üretilen geniş ürün gamı ile bir çözüm ortağıdır.

hakkimizda-min